Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Contact
kk: Контакттау

en: Block
kk: Блок

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Navigation
kk: Навигация
