Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: all
lv: visi

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Views
lv: Skati

en: Contact
lv: Kontakti

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: By
lv: Autors

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Grid
lv: Režģis

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Rotate
lv: Pagriezt
