Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Clear
mg: Fafao
