Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Center
ms: Tengah

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Icon
ms: Ikon

en: Contact
ms: Hubungi

en: Block
ms: Blok

en: Bottom
ms: Bawah

en: Off
ms: Tutup

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: By
ms: Oleh

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Vertical Tabs
ms: Tab Menegak

en: Rotate
ms: Putarkan
