Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
