Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Default
os: Æнæивд
