Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: all
se: buot

en: Image
se: Govva
