Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: all
sk: všetko

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Image Link
sk: Prepojenie na obrázok

en: Tabs
sk: Záložky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Percentage (%)
sk: Percentuálny podiel (%)

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Grid
sk: Mriežka

en: Sections
sk: Sekcie

en: Local
sk: Lokálny

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Block Content
sk: Obsah bloku

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Modal
sk: Modálny
