Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: all
te: అన్నీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Vertical Tabs
te: నిలువు ట్యాబులు
