Paragraphs Bundles (1.0.16) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Views
ur: ویوز

en: Contact
ur: رابطہ

en: Block
ur: بلاک

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
