Paragraphs Bundles (1.0.8) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: On
af: Op

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Contact
af: Kontak

en: Block
af: Blok

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
