Paragraphs Bundles (1.0.8) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: On
ca: Actiu

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Text Color
ca: Color del text

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Icon
ca: Icona

en: Section
ca: Secció

en: Contact
ca: Contacte

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: By
ca: Per

en: Border
ca: Vora

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Fixed
ca: Fixat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Node Reference
ca: Referència de node

en: Grid
ca: Graella

en: Sections
ca: Seccions

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Block Content
ca: Contingut del bloc

en: Alert
ca: Alerta
