Paragraphs Bundles (1.0.8) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: On
hr: Uključi

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Section
hr: Sekcija

en: Contact
hr: Kontakt

en: Block
hr: Blok

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: By
hr: Od

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Grid
hr: Mreža

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake
