Paragraphs Bundles (1.0.8) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: On
nn: På

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Contact
nn: Kontakt

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Repeat
nn: Repeter

en: Vertical Tabs
nn: Vertikale faner
