Paragraphs Bundles (1.0.8) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: On
tr: Açık

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Icon
tr: Simge

en: Views
tr: Görünümler

en: Section
tr: Bölüm

en: Contact
tr: İletişim

en: Block
tr: Blok

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: By
tr: Yazar:

en: Fixed
tr: Sabit

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Simple
tr: Basit

en: Node Reference
tr: Düğüm Başvurusu

en: Grid
tr: Izgara

en: Local
tr: Yerel

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Main Content
tr: Ana İçerik

en: Hex value
tr: Onaltılı değer

en: Vertical Tabs
tr: Dikey Sekmeler

en: Block Content
tr: Blok İçeriği

en: Views Block
tr: Görünümler Bloğu

en: Alert
tr: Çok önemli
