Paragraphs Bundles (1.0.9) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: On
el: Ανοικτό

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: By
el: Από

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Simple
el: Απλό

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Shadow
el: Σκιά

en: Vertical Tabs
el: Κατακόρυφες καρτέλες

en: Block Content
el: Περιεχόμενο Μπλοκ

en: Alert
el: Συναγερμός
