Paragraphs Bundles (1.0.9) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: On
gl: Activo

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Icon
gl: Icona

en: Views
gl: Vistas

en: Section
gl: Sección

en: Contact
gl: Contacto

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: By
gl: Por

en: Repeat
gl: Repetir

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Grid
gl: Grella

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais
