Paragraphs Bundles (1.0.9) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: On
gu: ચાલુ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Alert
gu: ચેતવણી
