Paragraphs Bundles (1.0.9) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: On
ml: ഓൺ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
