Paragraphs Bundles (1.0.9) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: On
sv: På

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Default
sv: Förvald

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Icon
sv: Ikon

en: Views
sv: Vyer

en: Section
sv: Sektion

en: Contact
sv: Kontakt

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: By
sv: Av

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Fixed
sv: Fast

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Tabs
sv: Flikar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Simple
sv: Enkel

en: Node Reference
sv: Nodreferens

en: Grid
sv: Rutnät

en: Sections
sv: Sektioner

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Local
sv: Lokal

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Cover
sv: Täcka

en: Vertical Tabs
sv: Vertikala flikar

en: Block Content
sv: Innehåll i block

en: Views Block
sv: Block för vy

en: Alert
sv: Larm

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Hero
sv: Herobild
