Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Block
bn: ব্লক

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Details
bn: বিস্তারিত
