Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Used in
hy: Օգտագործվել է
