Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: - None -
ja: - なし -

en: Quote
ja: 料金

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Container
ja: コンテナー

en: Background
ja: 背景

en: Anchor
ja: アンカー

en: Text
ja: テキスト

en: Layout
ja: レイアウト

en: User
ja: ユーザー

en: Separator
ja: セパレーター

en: Block
ja: ブロック

en: Footer
ja: フッター

en: Filter
ja: フィルター

en: Details
ja: 詳細

en: Style
ja: スタイル

en: Used in
ja: 利用場所

en: Grid
ja: グリッド

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: Styles
ja: スタイル

en: Style name
ja: スタイル名

en: Available styles
ja: 利用できるスタイル

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Basic HTML
ja: ベーシック HTML
