Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Background
pl: Tło

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: User
pl: Użytkownik

en: Block
pl: Blok

en: Footer
pl: Stopka

en: Filter
pl: Filtr

en: Details
pl: Szczegóły

en: Style
pl: Styl

en: Slider
pl: Suwak

en: Used in
pl: Użyte w

en: Grid
pl: Siatka

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Layouts
pl: Układy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Styles
pl: Style

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: Show for
pl: Pokazuj przez

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML
