Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Group
ps: ګروپ

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Anchor
ps: استل

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Details
ps: سپړنې

en: Style
ps: ډول

en: Grid
ps: ځاليز

en: Styles
ps: ډولونه

en: Style name
ps: ډول نوم
