Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Container
sv: Grupp

en: Background
sv: Bakgrund

en: Anchor
sv: Ankare

en: User
sv: Användare

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Footer
sv: Sidfot

en: Filter
sv: Filtrera

en: Details
sv: Detaljer

en: Style
sv: Stil

en: Used in
sv: Används i

en: Grid
sv: Rutnät

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Style name
sv: Namn på stil

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML
