Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha10) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Container
ar: حاوية

en: Anchor
ar: المرساة

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Separator
ar: فاصل

en: Block
ar: الصندوق

en: Footer
ar: التذييل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Style
ar: نمط

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: Grid
ar: شبكة

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Locked
ar: مقفل

en: Style name
ar: اسم النمط

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
