Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha10) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Group
bg: Група

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Anchor
bg: Котва

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Block
bg: Блокирай

en: Footer
bg: Под черта

en: Filter
bg: Филтър

en: Details
bg: Детайли

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Style name
bg: Име на стила
