Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha10) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Background
ca: Fons

en: Anchor
ca: Àncora

en: Layout
ca: Disposició

en: User
ca: Usuari

en: Separator
ca: Separador

en: Block
ca: Bloc

en: Footer
ca: Peu

en: Filter
ca: Filtra

en: Details
ca: Detalls

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Style
ca: Estil

en: Used in
ca: Usat a

en: Grid
ca: Graella

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Styles
ca: Estils

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: Master
ca: Mestre

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Image + Text
ca: Imatge + Text
