Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha10) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Link
gu: કડી

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Details
gu: વિગતો

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ
