Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Separator
jv: Watesan

en: Block
jv: Blok

en: Filter
jv: Saring

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Locked
jv: Dikunci

en: Style name
jv: Jeneng gagrag

en: Asc
jv: Urut Maju
