Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha10) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Details
th: รายละเอียด

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: Styles
th: ลักษณะ
