Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha11) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
