Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha11) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana
