Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha11) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်
