Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Author
cs: Autor

en: - None -
cs: - Nic -

en: Quote
cs: Citace

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Container
cs: Kontejner

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: User
cs: Uživatel

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Block
cs: Blok

en: Footer
cs: Patička

en: Filter
cs: Filtr

en: Details
cs: Detaily

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Style
cs: Styl

en: Used in
cs: Použito v

en: Grid
cs: Mřížka

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Styles
cs: Styly

en: Style name
cs: Název stylu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Basic HTML
cs: Základní HTML
