Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Style name
ku: ناوی شێواز
