Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
