Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Author
ms: Pengarang

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Anchor
ms: Sauh

en: Text
ms: Teks

en: User
ms: Pengguna

en: Separator
ms: Pemisah

en: Block
ms: Blok

en: Footer
ms: Pengaki

en: Filter
ms: Tapis

en: Details
ms: Butiran

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Used in
ms: Digunakan dalam

en: Subtitle
ms: Sarikata

en: Locked
ms: Terkunci

en: Style name
ms: Nama stail

en: Asc
ms: Menaik
