Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Groups
se: Joavkkut

en: Author
se: Čálli

en: Image
se: Govva

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Sort by
se: Sirre
