Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Text
ta: உரை

en: User
ta: பயனர்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Style
ta: பாணி

en: Used in
ta: பயன்படுத்தல்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: Basic HTML
ta: அடிப்படை HTML
