Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Author
te: రచయిత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Details
te: వివరాలు

en: Style
te: శైలి

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML
