Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha12) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Author
ur: مصنف

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Container
ur: کنٹینر

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر

en: Details
ur: تفصیلات

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Locked
ur: بند
