Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Anchor
az: Lövbər

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Block
az: Blok

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Details
az: Detallar

en: Style
az: Stil

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Grid
az: Cədvəl

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Styles
az: Üslublar

en: Style name
az: Stil adı
