Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Anchor
gl: Áncora

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: User
gl: Usuario/a

en: Separator
gl: Separador

en: Block
gl: Bloque

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Details
gl: Detalles

en: Style
gl: Estilo

en: Slider
gl: Deslizador

en: Used in
gl: Usado en

en: Grid
gl: Grella

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Styles
gl: Estilos

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: Basic HTML
gl: HTML básico
