Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Details
sq: Hollësi

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
