Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
