Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Background
lv: Fons

en: Anchor
lv: Novietot

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Block
lv: Bloks

en: Footer
lv: Kājene

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Style
lv: Stils

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Grid
lv: Režģis

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Styles
lv: Stili

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML
