Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
