Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང
